Ogłoszenie

Aktualności 22.10.2011 Łii, dodałam to, na co wszyscy czekali z zapartym tchem (taa..) - galerie! Zanim dodacie jakieś zdjęcie, proszę najpierw mi napiszcie, jaką podgalerię mam dodać, dobrz? Dodałam też parę dodatkowych pól nieobowiązkowych do wypełnienia - ulubiony sport, hobby, ulubiona muzyka..

#1 2011-09-25 10:10:14

 Rosiek

Administrator

6421665
Zarejestrowany: 2011-09-17
Posty: 672
Ulubiony wykonawca muzyczny:: Hatsune Miku/Len Kagamine
Ulubiony film:: Kuroshitsuji (anime)
Hobby:: Rysowanie, anime, manga,
Ulubiony sport:: Lenistwo

REGULAMIN v1

PRZED REJESTRACJĄ KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN!

1. Nasz nick musi być imieniem, lub nazwiskiem, albo ksywą, którą wszystkie osoby z klasy będą kojarzyć.
2. ZABRANIA SIĘ umieszczania obraźliwych filmików, przerobionych zdjęć, wypowiedzi, które "atakują" drugą osobę. Za takie coś automatycznie wylatujesz z forum. Jeśli masz ochotę o kimś poplotkować - spotkaj się w realu i szepnij to drugiej osobie na uszko, proste. Za obrażanie kogoś otrzymujesz 4 punkty karne.
3. Piszemy zwięźle i na temat - raczej do pytania z zadaniem domowym nie dołączaj wypowiedzi "lubię batony"
4. NIE PRZEKLINAMY. W ogóle. Wiem, że to dla niektórych będzie trudne, ale - takie życie. Za jedno przekleństwo otrzymujesz usunięcie postu i 3 punkty karne.
5. Umieszczamy odpowiedni post w odpowiednim temacie. Za jedno złamanie tej zasady 1 punkt karny.
6. Stosujmy się w miarę możliwości do zasad ortografii - za jednorazowe, niespecjalne zrobienie błędu ort. nie dostaje się punktów karnych, ale błąd poprawiany jest kolorem czerwonym. Nie obrażajcie się za to - potraktujcie to jako.. naukę? Za specjalne łamanie tej zasady polecą punkty karne, ilość w zależności od błędów. NIE MOŻNA także pisać milionpięćset wykrzykników, kropek, pytajników. Jeden w zupełności wystarczy. Zabronione jest też tzw. pisanie capsem (shiftem, jak kto woli) lub pokemońskim pismem.
7. NIE SPAMUJEMY w tematach. Po to stworzyłam forum "SPAM", żeby tam wklejać linków do glittery, blogów itd.

Regulamin w chwili wolnego czasu zostanie uzupełniony.


http://i25.tinypic.com/dtq4n.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deltaforce.pun.pl www.ls-mods-2011.pun.pl www.bakugany.pun.pl www.pw-mibm.pun.pl www.nivejki.pun.pl